Miasteczka rowerowe dla dzieci

Miasteczka rowerowe 9dots.pl​ to unikalne połączenie klasycznej idei miasteczka rowerowego z grami podwórkowymi. System kolorowych kropek okalających miasteczko oraz łączący pola zabaw, tworzy z projektowanej przestrzeni jedną wielką grę. Ruch pieszy przenika się z rowerowym, dając sposobność zabawy wielu uczestnikom jednocześnie​. Jeżdżący na rowerach zdobywają doświadczenie oraz umiejętności poznając podstawowe zasady bezpieczeństwa i ruchu drogowego​, za to piesi uczestnicy, mogą rozwijać wyobraźnię oraz wykonywać różne ćwiczenia fizyczne. Dzieci mogą w przyjemny sposób nauczyć się manewrów zgodnie z BRD​, ponieważ najwyższym priorytetem​ jest bezpieczna jazda​.

Miasteczka​ w naszej ofercie występują w różnych wymiarach i odpowiednio dobranych konfiguracjach gier. Każde z nich dzięki modułowej budowie można łatwo dostosować do terenu​ na jakim ma powstać. Możliwy jest indywidualny wybór gier połączonych kropkami, tworzy on za każdym razem niepowtarzalną realizację. Uzupełnieniem projektów są ścieżki z kropek dookoła miasteczka, na których można rozgrywać różne scenariusze zabaw​.

  • Istnieje możliwość dokupienia pojedynczych znaków.
  • Dodatkowo zamówić można usługę czyszczenia podłoża.
  • W przypadku utwardzania nawierzchni pod realizację miasteczka zaleca się wykonanie asfaltu lub kostki brukowej niefazowanej.
  • Wykonanie miasteczka nie obejmuje robót budowlanych związanych z nawierzchnią.

W ofercie występują trzy rodzaje miasteczek i tor przeszkód:

ELO ​- zielone, jednokierunkowe, tłumaczące podstawowe zasady bezpieczeństwa i ruchu drogowego dla najmłodszych z dedykowanym zestawem podstawowych znaków drogowych.

BIG​ - niebieskie, z ruchem dwukierunkowym, wykorzystujące więcej elementów spotykanych w sytuacjach drogowych, przeznaczone dla starszych dzieci. W ramach lepszego przygotowania do zdobycia karty rowerowej miasteczko zawiera rozszerzony zestaw znaków drogowych.

BIG​ w obrysie - obrysowane białą linią o szer. 6cm, z ruchem dwukierunkowym, wykorzystujące więcej elementów spotykanych w sytuacjach drogowych, przeznaczone dla starszych dzieci. W ramach lepszego przygotowania do zdobycia karty rowerowej miasteczko zawiera rozszerzony zestaw znaków drogowych.

Nietypowe - Ze względu na istnienie bardzo różnych terenów, na których zamierzają państwo zrealizować nasze miasteczko rowerowe, proponujemy odpowiednie jego dostosowanie. Mamy wieloletnią praktykę i w zasadzie nie istnieje teren, na którym nie da się zrobić miasteczka rowerowego stacjonarnego. Po przesłaniu do nas wymiarów i zdjęć, najlepiej zgodnie z wytycznymi poniżej, dostosujemy miasteczko rowerowe, jak i w miarę możliwości zaprezentujemy różne warianty.

Podsumowanie zapytania

0 szt.
Przejdź do podsumowania