Gry podwórkowe dla dzieci

Gry podwórkowe 9dots​ to zewnętrzne plansze do gier i zabaw połączone w zestawy tworzące wyjątkowe miejsce i oferujące solidną porcję kreatywnej zabawy dla naszych najmłodszych i nie tylko!

Abstrakcyjne, kolorowe plansze, możliwość kreowania własnych zabaw, edukacja przez zabawę, ćwiczenie koordynacji ruchowej, rozwijanie umiejętności pracy w grupie oraz szeroka gama scenariuszy gier wzbogaci dziecko o nowe umiejętności i zachęci do aktywnego, kreatywnego spędzania czasu​ na zewnątrz.

Akcesoria: możliwość skompletowania z akcesoriami https://strefygier.pl/akcesoria
Aplikacja online: muzyka, stoper, losowanie twistera i kostki http://www.9dots.pl/click-and-play

Nasza oferta skierowana jest głównie do instytucji publicznych takich jak przedszkola czy szkoły, ale równie dobrze sprawdza się na placach zabaw, skwerach, podwórkach osiedlowych itp. Docelowo pragniemy zapewnić dobrą zabawę każdemu, kto ma ochotę na aktywne spędzanie wolnego czasu i szuka sposobu na nudę.

Plansze do gier zaprojektowane są z modułowych elementów, co ułatwia późniejszą konserwację, jak i wymianę poszczególnych modułów. Wszystkie elementy plansz wykonane są z wysokiej jakości materiałów termoplastycznych, przeznaczonych do zaaplikowania na asfalcie, kostce brukowej i betonie. Materiał ma jaskrawe kolory, odporne na promienie UV, dużą odporność na warunki atmosferyczne oraz jest antypoślizgowy.

Nasze produkty są objęte gwarancją i możliwą usługą serwisową.

Zestawy gier podwórkowych

W trosce o wygodę naszych klientów stworzyliśmy 9 autorskich, zróżnicowanych zestawów z grami podwórkowymi, dostosowanych do potrzeb, ilości miejsca czy też przeznaczenia, jakie mają pełnić poszczególne plansze. Czy to dydaktyczne czy typowo rekreacyjne.

Podsumowanie zapytania

0 szt.
Przejdź do podsumowania