Gry korytarzowe dla dzieci

Gry korytarzowe 9dots.pl to specjalistyczne naklejki podłogowe do gier zespołowych i indywidualnych podczas przerw lekcyjnych. Gry można montować na korytarzach, salach zabaw, świetlicy szkolnej. Na planszach można rozgrywać wiele scenariuszy gier i zabaw, oraz zajęć rehabilitacyjnych.

Akcesoria: możliwość skompletowania z akcesoriami https://strefygier.pl/akcesoria
Aplikacja online: muzyka, stoper, losowanie twistera i kostki http://www.9dots.pl/click-and-play

W zależności od wnętrza można dobrać gry w ciepłych bądź zimnych barwach tak by nie wprowadzać chaosu kolorystycznego do istniejącej przestrzeni. Aranżując przestrzeń planszami 9dots.pl stwarzamy możliwość atrakcyjnej zabawy w trakcie przerwy. 9 kolorów, 9 bitów, 9 koszulek, 9 pionów, 9 kropek, 9dots.pl :)

Plansze wykonane są z wysokiej jakości folii odpornej na promienie UV, zabezpieczonej antypoślizgowym laminatem. Materiał ten zapewnia trwałość kolorów, odporność na ścieranie i bezpieczeństwo. Dodatkowo każdy element planszy posiada 1 cm zabezpieczającego grę przed uszkodzeniami mechanicznymi laminatu. Gry korytarzowe można kłaść na nawierzchniach wykonanych z wykładziny PCV, linoleum, lastrico, ceramiki, betonu, marmuru, paneli i parkietu. Nasze produkty są objęte gwarancją i możliwą usługą serwisową

Podsumowanie zapytania

0 szt.
Przejdź do podsumowania